אודות

"מאז היותי ילד, חיפשתי צמחים מיוחדים
ושיטות גידול מקוריות...״

ישראל רף

"בילדותי גידלתי ירקות ופרחים בחצר ביתי, כשהייתי בן 8 קיבלתי מהדודה שלי תמונה של עציץ ננסי והתאהבתי מיידית.
התבוננתי שעות על הגזע המתפתל, היוצר צורות שונות, ניסיתי לגדל צמחים שונים בדומה לעציץ הננסי והפכתי עד מהרה לחוקר ומפתח שיטות גידול וצמחים מיוחדים.

תמיד רציתי לגדל גידולים שאין לאחרים, התמחיתי בשתלנות ומטעים (עצי פרי), הייתי בין הראשונים שגידלו בארץ עצי פקאן, אבוקדו אנונה ומקדמיה. נכנסתי לייצוא בשוק האירופאי בתחום הענפים לזרים, פרחים מיוחדים, ועציצים ננסיים ופיתחתי את עץ האהבה המפורסם – פיתוח הייחודי בעולם.

חיפשתי מידע אודות צמחים וגידולים שונים בימים שלא היה אינטרנט, שלחתי מכתבים וחיכיתי בקוצר רוח לתשובות של מגדלים וגנים בוטניים מרחבי העולם. היה מרתק!

תמיד חיפשתי את התשובות בטבע, כיוון שבטבע יש סדר פשוט.

אנשים טועים לחשוב שהטבע זה דבר מסובך. במהלך שנות עבודתי כמפתח גידולים הגעתי למסקנה שהתשובות הן פשוטות, בתנאי שיודעים לשאול את השאלה הנכונה.

אחרי שנים רבות כמגדל בהן פיתחתי שיטות גידול מגוונות עם צמחים מיוחדים עמידים קלים לטיפול ושורדים שנים רבות.
הגעתי לתחום של העציצים הממותגים ועבודה מול הקהילה העסקית בישראל. אני שמח שהצמחים שלי משמשים כמתנה שהארגון גאה להעניק, מתנה מקורית שיש בה משמעות וכוונה, יוצרת חוויה ירוקה וצומחת בעציץ ואשר ממותגת באופן אישי המתאים לכל ארגון וחברה."

ישראל עוסק מעל 60 שנה במחקר פיתוח וגידול עציצים מיוחדים למתנות ולאירועים. בשנים האחרונות פיתח ישראל מארזי שי הכוללים עציצים ממותגים עם כל טוב תוצרת הארץ – שמן זית, חלווה, ריבות, זיתים וכל אשר עולה על ליבכם.

אשמח לעמוד לשרותכם,
ישראל רף 052-2978583

ישראל רץ מסר ממותג בעציץ

צור קשר

למרכז הזמנות

או

השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן